Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа висловив вдячність медичним працівникам, що борються з епідемією коронавірусу
09:09 Четвер 0 499
12-03-2020, 09:09

Папа висловив вдячність медичним працівникам, що борються з епідемією коронавірусу

Завершаючи загальну аудієнцію, Папа подякував медичним працівником, що борються з епідемією коронавірусу та закликав до солідарності з сирійськими біженцями.
Про це повідомляє Vatican News.

Завершуючи першу загальну аудієнцію без участі вірних, у середу 11 березня 2020 року, Папа Франциск висловив подяку працівникам охорони здоров’я, що борються з епідеміє коронавірусу, і тим, що моляться за припинення її поширення, а також закликав не забувати сирійських біженців на кордоні між Грецією та Туреччиною.

“Я хотів би спрямувати декілька слів до всіх хворих на коронавірус, які страждають від цієї недуги й до багатьох людей, що терплять внаслідок невизначеності щодо свого стану здоров’я. Щиро дякую працівникам лікарень: лікарям, медсестрам, медбратам, волонтерам, які в ці важкі хвилин перебувають проуч з людьми, що страждають. Дякую всім християнам усім чоловікам і жінкам доброї волі, що моляться в наміренні того, що переживаємо, всі злучені, незалежно від релігійної традиції, до якої вони належать. Щиро дякую за ці зусилля. Але я б не хотів, щоб цей біль, ця дуже серйозна епідемія, змусила нас забути про бідних сирійців, що страждають на кордоні між Грецією й Туреччиною; про народ, який терпить роками: їм доводиться втікати від війни, від голоду, від хвороб. Не забуваймо про братів, сестер і численних дітей, які там страждають.”

Святіший Отець звернувся з окремим закликом до італійців, заохочуючи їх вийти назустріч кожній ситуації, навіть і найважчій, з витримкою, відповідальністю та надією. А на закінчення подякував в’язням з Падуї, які цього року приготували роздумування «Хресної дороги», що  буде відправлятись в римському Колізеї в Страсну П’ятницю.
Новини з Ватикану 16:01 Вівторок 0 97 Папа: Криза відкриває дорогу до майбутнього, яке визнає рівність Святіший Отець промовив до учасників 16-го Міжнародного безпекового форуму в Братиславі GLOBSEC, поділившись думками про те, якою має бути відповідь на виклики для безпеки, поставлені пандемією та її соціально-економічними наслідками.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.