Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск: Маріє, ввіряємося Тобі
14:21 Четвер 0 942
12-03-2020, 14:21

Папа Франциск: Маріє, ввіряємося Тобі

Святіший Отець ввірив Рим, Італію та весь світ під покров Матері Божої, як знак спасіння та надії в актуальній ситуації надзвичайного стану, пов’язаного з пандемією.
Про це повідомляє Vatican News.

Днем молитви й посту в наміренні Італії та цілого світу була середа, 11 березня 2020 року в Римській дієцезії. А кульмінаційним моментом цього дня стала Свята Меса в санктуарії Пресвятої Богородиці Божественної Любові, яку в прямому ефірі без присутності вірних з огляду на обмежувальні заходи, відслужив кардинал Анджело Де Донатіс, Вікарій Папи для Римської дієцезії. Перед початком богослужіння транслювалося відеопослання-молитва Папи Франциска, що ввірив світ під опіку Божої Матері.

Молитва Святішого Отця:

О Маріє, Ти завжди сяєш на нашій дорозі як знак спасіння і надії. Ми довіряємось Тобі, Зцілення хворих. Прийнявши хрест, Ти з’єдналася зі стражданням Ісуса, зберігаючи свою віру непорушною. Ти, спасіння Божого народу, знаєш наші потреби, і ми впевнені: Ти опікуєшся нами, тому, як у Кані Галілейській, зможеш повернути радість і свято після цього випробування. Допоможи нам, Мати Божої Любові, підпорядкуватися волі Отця і вчинити все, що скаже Ісус, Який взяв на себе наші страждання і прийняв наші хвороби, щоби провести нас через хрест до радості воскресіння. Амінь.

Під Твій захист прибігаємо, Пресвята Богородице Діво. Благаннями нашими не погорди в потребах наших, але від усяких небезпек завжди нас визволи, Діво преславная і благословенная.

Слідами попередників

Духовна участь Папи Франциска в молитві біля стіп Пресвятої Богородиці Божественної Любові перегукується з ініціативою Папи Пія ХІІ, коли 75 років тому Єпископ та вірні Риму випросили в Небесної Матері збереження міста під час наступу союзницьких військ з півдня та відступу з Риму нацистських.

Ситуація, що склалася в сьогоднішній Італії та в усьому світі, спонукала Папу Франциска звернутися до Пресвятої Богородиці, щоб також підтримати кардинала-вікарія, який цією Святою Месою започаткував щоденне служіння Євхаристії, що о 19:00 транслюватиметься в прямому ефірі телеканалу Італійської Єпископської Конференції «TV2000», аби вийти назустріч потребам вірних, які змушені перебувати вдома з огляду на обмеження, впровадженні з метою запобігти поширенню вірусу.
Новини з Ватикану 16:01 Вівторок 0 97 Папа: Криза відкриває дорогу до майбутнього, яке визнає рівність Святіший Отець промовив до учасників 16-го Міжнародного безпекового форуму в Братиславі GLOBSEC, поділившись думками про те, якою має бути відповідь на виклики для безпеки, поставлені пандемією та її соціально-економічними наслідками.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.