Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва за померлих на Київщині
15:20 Понеділок 0 728
18-11-2019, 15:20

Молитва за померлих на Київщині

16 листопада 2019 року отець Анатолій Товкан CM разом з волонтерами, Марійними сестрами Чудотворного Медальйону та семінаристами семінарії святого Юстина де Якобіс відвідали Північне кладовище, яке розташоване біля с. Рожни Броварського району Київської області.

Знаємо і пам’ятаємо, що одним з вчинків милосердя для тіла є: «померлого поховати», тому приходимо до тих, кого вже немає поруч, до тих, які вже нічим не можуть собі допомогти. В цей день було відправлено обряд похорону з молитвами та проханнями до Господа Милосердного, аби прийняв усіх померлих до свого Небесного Царства, за яких ніхто не молився і не молиться.


На цьому кладовищі ховають одиноких киян, невпізнаних громадян та осіб без певного місця проживання.


Вічне спочивання дай померлим Господи, а світло віковічне нехай їм світить.
Новини з України 10:01 Четвер 0 59 Зустріч Духовної ради Закарпаття з керівництвом області 22 червня, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров зустрівся із представниками Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття (голова – єпископ ЗРЦ Олександр Зан-Фабіан) та депутатами Міжфракційного об’єднання «За духовність, моральність, та християнський шлях розвитку Закарпаття».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.