Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Богослужіння з нагоди урочистості Найсвятіших Христових Тіла і Крові Папа очолить на периферії Риму
12:44 Субота 0 735
15-06-2019, 12:44

Богослужіння з нагоди урочистості Найсвятіших Христових Тіла і Крові Папа очолить на периферії Риму

Місцем цьогорічного богослужіння Папи Франциска з нагоди урочистості Найсвятіших Христових Тіла і Крові стане квартал Казал Бертоне, розташований на східній периферії Риму.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Виконуючий обов’язки Директора Ватиканського прес-центру Алессандро Джізотті повідомив, що в неділю 23 червня 2019 року, з нагоди урочистості Найсвятіших Христових Тіла і Крові Папа Франциск очолить Святу Месу в храмі Пресвятої Марії Утішительки в кварталі Казал Бертоне, завершуючи процесійною ходою з Найсвятішими Тайнами та благословенням Єпископа Риму.

Свято Найсвятіших Христових Тіла і Крові (Божого Тіла), що відзначається в четвер другого тижня після П’ятидесятниці, є вихідним у Ватикані. В цей день відбувалась процесійна хода з базиліки святого Івана на Латерані до базиліки Пресвятої Марії. 2017 року Папа Франциск переніс процесійну ходу на неділю, а від 2018 року проводить ці святкові богослуження в різних частинах Римської дієцезії. Минулого року місцем богослужіння було приморське містечко Остія.
Новини з Ватикану 12:35 Неділя 0 98 Папа: Не втрачаймо пам’ять, носіями якої є похилі віком, без коріння зів’янемо Бачити, поділитися, зберегти: ці три дієслова, натхнені євангельською розповіддю про помноження хлібів, були в центрі уваги проповіді Папи Франциска на Святу Месу з нагоди першого Всесвітнього дня дідусів, бабусь і похилих віком.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.