Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День молоді в санктуарїї Ісуса Милятинського в Кам’янці-Бузькій на Львівщині
12:36 Неділя 0 873
14-04-2019, 12:36

День молоді в санктуарїї Ісуса Милятинського в Кам’янці-Бузькій на Львівщині

13 квітня 2019 року, у суботу перед Вербною Неділею, у санктуарїї Ісуса Милятинського в місті Кам’янка-Бузька Львівської області відбувся День молоді під гаслом «Перебувайте в Моїй любові».
Як повідомляє Львівська архідієцезія, з молоддю зустрівся архієпископ Мечислав Мокшицький, який освятив вербові гілки, очолив Месу й виголосив проповідь.

Митрополит сказав: «Знову зустрічаємося в Кам’янці-Бузькій, у місці, де особливо вшановуємо образ розіп’ятого Христа, якому століттями складали шану в Милятині. Приходимо сюди, щоб не лише пригадати істину про те, що Бог є любов’ю, а й побути при цій любові, яка взяла на себе дерево хреста й вирушила хресною дорогою, щоб дати людству найбільший доказ любові: віддати своє життя за друзів… З цього місця, від Хреста Милятинського Ісуса, закликаємо усіх, хто вірить у Христа, до єдності в любові, прощенні та взаємній повазі. Любімо інших так, щоби любили нас».

Конференцію, присвячену місцю подружжя в житті Церкві, провели Віта Якубовська і Яніна Андрейчук зі Львова. Під час адорації Пресвятих Дарів, яку очолив отець Ґжеґож Зомбек, молодь молилася про зцілення ран сімейного й подружнього життя.
Новини з України 10:01 Четвер 0 59 Зустріч Духовної ради Закарпаття з керівництвом області 22 червня, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров зустрівся із представниками Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття (голова – єпископ ЗРЦ Олександр Зан-Фабіан) та депутатами Міжфракційного об’єднання «За духовність, моральність, та християнський шлях розвитку Закарпаття».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.