Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Радіо Марія» в гостях у парафії cвятого Миколая в Кам’янському на Дніпропетровщині
16:07 Четвер 0 1 049
8-11-2018, 16:07

«Радіо Марія» в гостях у парафії cвятого Миколая в Кам’янському на Дніпропетровщині

4 листопада 2018 року в гості та з євангелізаційною метою до парафії святого Миколая прибув президент ВБО «Радіо Марія» Володимир Крутько з дружиною Мариною Крутько. Як сам президент, так і його дружина – волонтери на «Радіо Марія».
Парафія святого Миколая у Кам’янському розповідає, що пан Володимир розповів про історію виникнення «Радіо Марія» загалом і в Україні зокрема, поділився думками про свою діяльність і мету самого радіо й заохотив приєднуватися до міцного та дружнього колективу волонтерів «Радіо Марія». Він зазначив, що представники радіо з радістю приїздитимуть, щоб робити прямі репортажі або записи й розповідати про життя парафії.

Щиро дякуємо панові Володимиру Крутьку за цікаву розповідь, за все, що він робить зі своєю командою. Нехай Господь щедро благословляє всіх вас і обдаровує Своєю любов’ю!


Новини з України 09:01 Понеділок 0 155 «Світ сьогодні потребує таких знаків близькості Бога» - вічні обіти сестри Марії, бенедиктинки У Солонському монастирі святого Йосифа біля Львова відбулись вперше вічні обіти сестри Марії, яка остаточно сказала Богові «Фіат». 24 липня 2021 року о 11.00 Святу Месу, під час якої сестра Марія, яка родом із Вінничини підтвердила своє рішення бути вірною своєму покликанню, очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, Львівський у співслужінні зі священиками.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.