Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Літній дитячій табір при ХСП в Піонерському
17:31 Четвер 0 1 212
28-06-2018, 17:31

Літній дитячій табір при ХСП в Піонерському

У прифронтовому селі Піонерське, що біля Маріуполя, діє дитячий табір під опікою Християнської служби порятунку. 
Про юних підопічних тут піклуються чотири черниці: сестра Марія зі Згомадження Канонічок Святого Духа, сестра Єлисавета з оредну Урсулінок Унії Римської, сестри Наталія й Вікторія зі Згомадження Служебниць Святого Духа – та світська волонтерка Вікторія з київської парафії святого Миколая. Великий дар для табору – пристуність отця Андрія Сідлецького зі Згромадження Отців Маріянів. 

Діти в таборі беруть активну участь у різноманітних іграх і забавах, катехизах, спільних молитвах, купаються в морі. На території є каплиця. Особливе місце посідає Євхаристія: діти палко моляться на Літургіїї, згадуючи про рідних і близьких, просячи про мир в Україні; діляться своїми радощами, тривогами, переживаннями.

Дякуємо всім волонтерам і благодійникам ХСП, завдяки яким табір триває. Діти зростають духовно та зміцнюються фізично.

Про це розповідає Володимир Завадський.
Новини з України 09:01 Понеділок 0 155 «Світ сьогодні потребує таких знаків близькості Бога» - вічні обіти сестри Марії, бенедиктинки У Солонському монастирі святого Йосифа біля Львова відбулись вперше вічні обіти сестри Марії, яка остаточно сказала Богові «Фіат». 24 липня 2021 року о 11.00 Святу Месу, під час якої сестра Марія, яка родом із Вінничини підтвердила своє рішення бути вірною своєму покликанню, очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, Львівський у співслужінні зі священиками.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.