Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » «Передпаломницькі реколекції» для голосу
12:52 П'ятниця 0 2 931
15-06-2018, 12:52

«Передпаломницькі реколекції» для голосу

Запрошуємо вас на «Передпаломницькі реколекції» для голосу, які проходитимуть з 26 по 30 червня у Хмельницькому, в парафії святої Анни на Гречанах.
Як і кожні реколекції в циклі музичного душпастирства, «Передпаломницькі реколекції» – це духовні вправи, тісно переплетені з музичними майстер-класами.

Пропонуємо Вам пережити 4 дні у спільноті з музично обдарованими людьми, які вже відкрили свій талант, а також із тими, хто нразі над цим працює. Будемо разом творити оркестр та хор, виконувати твори духовного змісту українських і закордонних авторів, розробляти власні аранжування, можливо, складати нові пісні, а головне – робитимемо все це в молитві, духовній єдності й радості спільного перебування!

Для цього ми запросили аранжувальника й виконавця Бартека Калінку та диригентку концерту «Одного серця, одного духу» (прямо з Берліну) Тамару Каспжик–Пжибиш.

У плані реколекцій, як звичайно, щоденна Євхаристія, конференції, робота у групах, спільні репетиції хору й оркестру, співпереживання життєвих історій спеціально запрошених гостей. Перша особливість «Передпаломницьких реколекцій» – те, що вони не закінчуються, а плавно переходять у паломництво. Наші хор і оркестр, які будуть створені на цих реколекціях, традиційно, як і останні кілька років, музично супроводжуватимуть урочисту вігілійну Євхаристію 5 липня в смт. Летичів о 20:00, тобто після прибуття усіх груп паломників.

Друга особливість цьогорічних реколекцій у тому, що 29 червня (в четвер) ми разом організуємо адорацію Пресвятих Дарів на вулиці, біля парафії Христа Царя Всесвіту в м. Хмельницький, на яку зарошуємо не лише учасників реколекцій, а й усіх охочих!

Запрошуємо осіб віком від 16 до 30 років, особливо тих, хто вирушає в паломництво до Летичева, а також усіх, хто через обставини зможе приєднатися до нас лише на цих чотири дні реколекцій. Дуже на вас чекаємо!

Зверніть увагу, що сума оплати за проживання для тих, хто вирушає в паломництво або приїде до Летичева 5 липня на Месу становить 300 грн. Для тих, хто не зможе приїхати до Летичева, сума проживання становитиме 400 грн. (оскільки на них не поширюється дотація від організаторів паломництва).

Стежте за нами на сторінках:
https://www.instagram.com/rekolektsiyi_golosu/
https://www.facebook.com/rekolekciigolosa

Також пам’ятайте про реєстрацію – обов’язкову формальність для участі в «Передпаломницьких реколекціях».

З Богом! Чекаємо на вас!
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.