Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ще один святий мирянин та шестеро блаженних – нові декрети Конгрегації святих
15:47 Неділя 0 820
10-06-2018, 15:47

Ще один святий мирянин та шестеро блаженних – нові декрети Конгрегації святих

Вже скоро Католицька Церква поповниться новими святими і блаженними, що будуть прославлені за доброчесне життя або за життя, віддане за віру. Папа Франциск затвердив відповідні декрети.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У п’ятницю, 8 червня 2018 року, Папа Франциск прийняв кардинала Анджело Амато, Префекта Конгрегації у справах проголошення святих. Під час аудієнції він затвердив для оприлюднення декрети цього відомства, що стосуються кількох канонізаційних і беатифікаційних процесів.

Святий мирянин

Перший із них – це декрет про визнання чуда за заступництвом блаженного Нунціо Сулпріціо, італійського юнака, який жив у першій половині ХІХ сторіччя та прославився мужністю й терплячістю до страждань і набожністю до Пресвятої Богородиці. Папа Павло VI проголосив його блаженним 1 грудня 1963 року, під час Другого Ватиканського Собору. Визнання чуда за заступництвом блаженного відкриває шлях до проголошення його святим.

Блаженні жінки

Інші два декрети стосуються визнання чуд за заступництвом праведних мирянок: мексиканки Марії Кабрера Аріас Арміда (1862-1937) та іспанки Марії Ґвадалупе Ортіс-де-Ландáсурі-і-Фернандес-де-Ередія, яка належала до прелатури «Opus Dei» (1916-1975). Це означає, що невдовзі вони будуть проголошені блаженними.

Мученики за віру

Урешті, четвертий декрет стосується визнання мученицької смерті групи вірних, убитих 1976 року в Аргентині з ненависті до віри, що відкриває шлях для беатифікації. Це єпископ Ріохи Енріке Анхель Анхелеллі Карлетті, дієцезіальний священик Ґабріель Жозе Ружеро Лонжевіль, францисканець о. Карлос де-Діос Муріас і мирянин, глава сімейства Венцеслао Педернера.

За темою:
Проголошена блаженною духовна дочка святого отця Піо Марія Ґарґані
Архієпископ Джованні Беччіу очолить Конгрегацію у справах визнання святих
Папа Франциск затвердив нові декрети у справах визнання святості
Новини з Ватикану 09:01 Понеділок 0 64 Папа: зустріч між наукою та вірою для заглиблення у таїнство людини Звертаючись до учасників міжнародної конференції на тему «Пізнавати розум, тіло і душу», Святіший Отець вказав на важливість міждисциплінарних досліджень, що ведуть до кращого розуміння нас самих, та спрямовані «на той трансцендентний горизонт, до якого прагне наша істота».

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.