Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч українських семінаристів у Львові
17:37 Понеділок 0 1 271
14-05-2018, 17:37

Зустріч українських семінаристів у Львові

З 11 до 13 травня у Львівській духовній семінарії у Брюховичах тривала зустріч українських семінаристів, у якій узяли участь семінарії з Городка, Ворзеля, Брюховичів, дві неокатехуменальні семінарії «Redemptoris Mater» із Вінниці й Києва і семінарія Місіонерів святого Вікентія де Поля. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

З’їзд розпочався зі знайомства під час спільної вечері в семінарійній альтанці. У суботу семінаристи відвідали святині Львова. Важливим моментом стала зустріч у Палаці архієпископів Львівських з Митрополитом Мечиславом Мокщицьким, яка закінчилася спільним обідом. Екскурсія завершилася Месою під проводом Митрополита.

У неділю семінаристи зустрілися з єпископом-помічником Едвардом Кавою. Він очалив Месу, а у проповіді звернувся до учасників зустрічі: «Будьте свіжі Богом, бо Ви – серце дієцезії».

Закінченням зустрічі стало змагання за «Кубок Митрополита», у якому перше місце посіла семінарія «Redemptoris Mater» із Києва, друге – «Redemptoris Mater» із Вінниці, а третє – ворзельська семінарія.

Наступного року зустріч семінаристів відбудеться у Ворзелі.

Семінарист Владислав Мельник

За темою:
Проповідь архієпископа Мечислава Мокшицького до семінаристів України
У Львові відбулося сьоме засідання Асоціації богопосвяченого житття
Слово архієпископа Мечислава Мокшицького на початок зустрічі спільноти Тезе у Львові
Новини з України 10:01 Понеділок 0 110 «Не нам, Боже, не нам, а Імені Твому слава...» – деканальна зустріч молоді в Червонограді В парафії Зіслання Святого Духа у Червонограді, 11 червня, вперше відбулася Деканальна зустріч молоді. Священики, сестри, семінаристи та молодь з Кам’янки-Бузької, Нового Яричева, Старої Скваряви, Жовкви, Рави-Руської, Сокаля, Червонограда, гості зі Львова та гурт ​​​​«S. Anto» зібралися в урочистість Пресвятого Серця Ісусового, на драйвову молитву, щоб співом, словом та своєю присутністю величати Бога.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.