Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Сім духовних обладунків» ‒ францисканські реколекції в Яблуниці
10:06 Понеділок 0 1 526
26-02-2018, 10:06

«Сім духовних обладунків» ‒ францисканські реколекції в Яблуниці

Духовні сини святого Франциска Ассізького з провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших з 19 по 24 лютого мали дні духовної віднови. Проповідником і духовним керівником цих реколекцій був брат Ґвідон Коб’єц OFM із францисканської провінції святого Франциска Ассізького в Польщі. 
Про це повідомляє сайт Ordo Fratrum Minorum.

«Мусите надягнути повну зброю Божу» (Еф 6, 13). «Сім видів духовної зброї» святої Катерини Болонської, клариски ‒ такою була тема реколекцій, на якій зосередилися духовні конференції. Поглиблено тлумачачи фрагмент листа святого апостола Павла до Ефесян, реколекціоніст вказав, що людина, яку Бог «посадовив на небі у Христі Ісусі» (Еф 2, 6) мусить «надягнути повну зброю Божу, щоб за лихої години ви могли дати опір і, перемагаючи все, міцно встоятися» (Еф 6, 13).

У 6 розділі послання до Ефесян Апостол Павло пише, щоби мати стегна, підперезані правдою, вдягнутись у броню справедливості, взути ноги в готовність проповідувати Євангеліє миру. А над усе взяти щит віри, яким здолаєте згасити всі розпечені стріли лукавого, взяти шолом спасіння та меч духовний, тобто слово Боже. Кожен елемент зброї святого Павла проповідник, брат Ґвідон, зіставив із духовною зброєю святої Катерини Болонської. Як головний принцип вона подає передусім піклування про те, щоби завжди чинити добро. У переліку духовної зброї, згідно з її настановами, постійна пам’ять про райські блага; віра, що покладаючись лише на власні сили, ми не спроможні зробити нічого правдиво доброго; пам’ять про смерть; довіра Богові та покладання на його любов, щоби ніколи не лякатися боротьби зі злом ‒ чи то у світі чи в нас самих; часті міркування про події з життя Ісуса Христа, особливо про Його муки та смерть; приязнь до слова Божого, носіння його в серці, щоби воно керувало усіма нашими думками та діями.

Черпаючи з твору святої клариски Катерини Болонської, брат Ґвідон провів паралель між її духовною зброєю і Павловим обладунком. Проповідник підкреслив, що людина, яка хоче виграти духовну боротьбу, має для цього всі необхідні інструменти, подаровані їй Богом, але як воїн, щоби бути професійним, повинен тренуватись, так само і людина, щоби бути вірною своєму покликанню, повинна невпинно тренуватися використовувати ту духовну зброю, яку їй дав Бог.

Завдяки повчанню святого Апостола Павла, вміло переплетеного із духовною спадщиною францисканської святої Катерини Болонської, брати отримали глибокі та чіткі вказівки для глибшого переживання священицького покликання.

За темою:
У Городківці на Вінничині святкували сторіччя отця Мартиніана Дажицького OFM
Облаткова зустріч францисканської молоді в Житомирі
Різдвяна зустріч братів францисканців із Провінції св. архангела Михаїла в Україні
Новини з України 10:01 Четвер 0 60 Зустріч Духовної ради Закарпаття з керівництвом області 22 червня, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров зустрівся із представниками Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття (голова – єпископ ЗРЦ Олександр Зан-Фабіан) та депутатами Міжфракційного об’єднання «За духовність, моральність, та християнський шлях розвитку Закарпаття».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.