Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Життя католиків М’янми вже більше ніколи не буде таким, як раніше
14:59 Четвер 0 930
30-11-2017, 14:59

Життя католиків М’янми вже більше ніколи не буде таким, як раніше

«Життя католиків М'янми ніколи не буде таким, як раніше», – ці слова кардинала Чарльза Бо, архієпископа Янґону, якнайкраще підсумовують безпрецедентний Апостольський візит Папи Франциска в цю країну.
Як сказав сам Святий Отець у відеозверненні перед від’їздом до М’янми, головна мета візиту полягала «в утвердженні католицької спільноти М’янми у вірі в Бога та в свідченні Євангелія» в розпал випробувань і проблем в країні, яка поступово намагається позбутись наслідків майже 60 років військової диктатури.

Й очікування, як з боку місцевої католицької спільноти, так і самого Папи Франциска, повністю справдились. Усі 16 церковних територіально-адміністративних одиниць мобілізувались, щоб привітати свого верховного пастиря. Вірні не шкодували зусиль, аби змогти взяти участь у богослуженнях, які очолював Святий Отець.

Для країни, де більшість населення становлять буддисти, візит Папи Римського мав велике міжрелігійне значення. Під час зустрічей з Папою Франциском підтверджено співпрацю та взаємоповагу, наголошуючи на «єдності в різноманітності».

Під час офіційних протокольних зустрічей Святий Отець підтвердив свою підтримку перехідному процесові в країні, що стосується всіх етнічних груп. Він також наголосив на потребі збереження й пошани довкілля, зокрема стосовно природних ресурсів М'янми.

Ґреґ Берк, директор Ватиканського прес-центру, під час брифінгу в Янґоні сказав, що Апостольський візит Папи Франциска до М’янми можна підсумувати словом «єдність».

Представник Ватикану та три місцеві єпископи відповіли на численні запитання журналістів.

Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа до єпископів М’янми: Церква покликана до конструктивної ролі в суспільстві
Папа Франциск зустрівся з провідниками буддизму М’янми
Папа: За прикладом Ісуса, зцілювати рани прощенням і співчуттям
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.