Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У неділю 12 листопада у Львові освятять Дім милосердя та їдальню для найнужденніших
00:02 Субота 0 1 215
11-11-2017, 00:02

У неділю 12 листопада у Львові освятять Дім милосердя та їдальню для найнужденніших

12 листопада у Львові освятять Дім милосердя для безхатченків та найнужденніших осіб міста. О 15:00 архієпископ Мечислав Мокшицький звершить Святу Месу, після якої освятить Притулок, розташований на вул. Мазепи.
Це осередок для безхатченків і бідних, яким опікується Згромадження Братів Альбертинців у Львові. Проект Дому милосердя охоплює створення будинку, де проживатимуть до 40 чоловіків, а також благодійної кухні, де щоденно готуватимуть близько 300 обідів для найнужденніших осіб Львова. Окрім того, до комплексу належатиме лазня, яка зможе обслуговувати до 40 осіб щоденно.

У подальших планах Центру – створення майстерні на 15 робочих місць для мешканців Дому милосердя.

Опікуватися Домом милосердя будуть брати-альбертинці й сестри-альбертинки, які відтепер працюватимуть у Львові.

Створення Дому милосердя виникає з великої потреби забезпечити бозові умови життя бідних та безхатченків, вважають його засновники. Уже наявні осередки лише частково задовільняють ці потреби, тоді як соціально-економічна ситуація в Україні, пов'язана з війною на сході країни, й економічна криза стають причиною зубожіння багатьох людей. Дім милосердя покликаний забезпечити комплексну допомогу нужденним і сприяти їхній інтеграції.

Довідка:

Чернечі спільноти братів-альбертинців і сестер-альбертинок належать до францисканських згромаджень, які вирізняються любов'ю до вбогості та служіння бідним.

Перший альбертинський притулок у Львові був створений 1892 року. До закінчення Другої світової війни брати-альбертинці й сестри-альбертинки провадили активну соціальну роботу серед убогих і неповносправних на території Львівської архідієцезії. Зараз на запрошення архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського Римо-Католицької Церкви, це згромадження повернулося, щоб відновити свою діяльність на Львівщині.

Окрім Львова, Згромадження Братів Альбертинців працює з бідними й безхатченками у Запоріжжі, а жіноча спільнота в Україні має ще один осередок у с. Плебанівка Вінницької області.

Олена Кулигіна

По темі:
«Місія до народів»: народження нової парафії в Рівному
Архієпископ Мечислав Мокшицький освятив пам’ятник святому Шарбелю у парафії Божого милосердя, що в Рогані на Харківщині
«Це не дім самотності, а дім надії», – єпископ Станіслав Широкорадюк про новий будинок для самотніх матерів
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.