Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святкування з нагоди п`ятиріччя майстерні «Ангельський цвіт»
12:16 Вівторок 0 1 157
31-10-2017, 12:16

Святкування з нагоди п`ятиріччя майстерні «Ангельський цвіт»

Майстерня «Ангельський цвіт» для неповносправних людей, яка функціонує при парафії Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах, 8 жовтня цього року відсвяткувала свій п’ятирічний ювілей. Це дуже радісна і визначна подія для нашої спільноти – усіх друзів, симпатиків та учасників майстерні. Це свято людей, які тут вчаться жити, давати та приймати руку допомоги, реалізувовувати свої таланти, радіти та зростати у любові. Святкування розпочалося від Святої Меси у наміреннях всіх учасників майстерні та доброчинців, завдяки яким вона може функціонувати.

Святу Месу своїм співом прикрасив парафіяльний хор. Розділити радість святкування прийшли численні гості, серед них члени фонду «Даймо Надію», настоятель львівської Митрополичої Базиліки о. Ян Нікель, дитячий хор «Світелка» на чолі із керівником о. Гжегожем Кідою, група молоді із притулку для неповносправних при монастирі св. Луіджі Оріоне, волонтери, які протягом цих років допомагали у майстерні, численні симпатики «Ангельського цвіту», а також батьки та родичі учасників майстерні.
Після привітання гостей і презентації діяльності та досягнень майстерні, керівником якої є о. Микола Ліпітак, розпочався святковий фуршет.Родзинкою святкування був неймовірний торт із свічками у формі символу майстерні. Свято вдалося, адже о. Микола Ліпітак і працівниці майстерні - Катя Панкратова та Ірина Товстоган разом із усіма помічниками вклали серце у його приготування.
Джерело: Львівська архідієцезія з посиланням на  Фонд "Даймо Надію"/ Fundacja "Dajmy Nadzieję"
Новини з України 10:01 Понеділок 0 111 Таїнство Миропомазання в Мостиськах 14 травня в парафіяльному храмі Різдва Святого Йоанна Хрестителя в Мостиськах 30 молодих сердець прийняли таїнство Миропомазання. З початку навчального року молодь інтенсивно готувалася до прийняття таїнства християнської зрілості під час катехез, які провів отець Іван Ходoнович, вікарій парафії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.