Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво вчителів до бердичівського санктуарію
16:56 Вівторок 0 1 642
31-10-2017, 16:56

Паломництво вчителів до бердичівського санктуарію

У день, коли Католицька Церква по-особливому згадує святих апостолів Симона та Юду Тадея, відбулося ІІІ Паломництво вчителів до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої святого Скапулярію в Бердичеві. Цього року участь у паломництві взяло понад 50 освітян із Києва, Корчака, Коростишева, Житомира, Умані, Першотравенська, Коростеня, Радомишля, Одеси, Високої Печі, Тетерівки. Приєдналися до паломників і вчителі з самого Бердичева.

Під час паломництва освітяни мали гарну нагоду спільно помолитися, поспілкуватися, поділитися досвідом та, звісно, взяти участь у Святій Євхаристії.
На початку усіх привітав відповідальний за паломництво отець Віктор Симон із Києва, який ознайомив учасників із програмою паломництва. Конференцію для освітян провів отець Олег Сартаков, який, крім того, що виконує священицьке служіння, працює ще й у школі.


Після конференції відбулася Служба Божа. На початку усіх зібраних привітав настоятель бердичівського санктуарію отець Рафаїл Мишковський OCD. Службу Божу очолив отець Чезарій Цервінський SDB з Коростишева, уродженець Бердичева. Йому співслужили отець Михайло Воцал SDB з Одеси, отець Олег Сартаков із Корчака, отець Віктор Симон із Києва й отець Річард Карапуда SChr, який разом із міністрантами з житомирського кафедрального собору святої Софії також прибув цього дня на паломництво. Проповідь виголосив отець Михайло Воцал. Наприкінці Літургії відбулася розарієва молитва.


Завершилося паломництво перекусом і дискусією, де учасники змогли обговорити питання, які їх найбільше цікавили, та поділитися власним досвідом виховання дітей і молоді.
Максим Железницький

По темі:
Всеукраїнське паломництво медичних працівників до бердичівського санктуарію
І Всеукраїнське паломництво спільноти дорослих «Дорогоцінна Перлина» руху «Світла Життя» до Матері Божої Бердичівської
Паломництво католицьких журналістів до Бердичева
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.