Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Реколекції для священиків та освячення лікарського кабінету в Бердянську
12:11 Вівторок 0 2 205
10-10-2017, 12:11

Реколекції для священиків та освячення лікарського кабінету в Бердянську

З 3 по 5 жовтня в бердянському осередку «Карітас-Спес» відбувалися реколекції для священиків із Харківсько-Запорізької дієцезії. Їх провадив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава OFM conv. Реколекціоніст на прикладах біблійних постатей і зі свого власного досвіду вказував шлях побудови священницької ідентичності через відкриття близької присутності Ісуса та служіння вірним. Конференції відбувалися в стилі «Lectio Divina», щоб усі присутні могли сприйняти сказане в контексті власного життя.


У четвер, останнього дня реколекцій, було освячено каплицю святого Юди Тадея в будинку «Карітас-Спес» та лікарський кабінет, обладнаний ультразвуковим діагностичним обладнанням. Цю апаратуру подарувало Міністерство закордонних справ Польщі.


У п’ятницю після ранкової Святої Меси священики зустрілися з єпископом-ординарієм Станіславом Широкорадюком, щоб обговорити поточні дієцезіальні й душпастирські справи. Були вручені нові декрети – номінації на настоятеля й вікарія.


о. Маріуш Возняк ОР, Харків для КМЦ
Фото: о. Домінік Кукєлка

По темі:
Посвячення реабілітаційного дому у Федорівці
У бердянському центрі «Карітас Спес» відкрився кабінет УЗД
У Зарічанах відбувся відпочинок для безпритульних людей
Зустріч Харківського деканату
Новини з України 17:01 П'ятниця 0 191 Тихе служіння 11 років тому у Мукачівську дієцезію приїхав священик зі Словаччини. Він не зробив революцію чи переворот, але щоденно служив сповідаючи, проводячи Святу Месу, відвідуючи хворих, катехизуючи дітей, уділяючи таїнства Хрещення, першого Причастя, Вінчання та все інше, що було потрібно.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.