Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Голова Житомирської ОДА зустрівся з єпископом Київсько-Житомирської дієцезії Віталієм Кривицьким
11:22 П'ятниця 0 1 294
25-08-2017, 11:22

Голова Житомирської ОДА зустрівся з єпископом Київсько-Житомирської дієцезії Віталієм Кривицьким

У житомирській області дуже успішно працює Рада Церков, де і представники влади, і релігії завжди можуть відкрито обговорити нагальні питання. Завдяки співпраці влади та усіх релігійних конфесій на Житомирщині немає міжконфесійних протистоянь. Про це УНІАН повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації.
Як зазначається у повідомленні, на цьому наголосив 22 серпня голова ОДА Ігор Гундич, під час зустрічі з єпископом Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви Віталієм Кривицьким. «В області дуже успішно працює Рада Церков, де і представники влади, і релігії завжди можуть відкрито обговорити нагальні питання. Ми готові до співпраці з усіма релігійними громадами. Завдяки цьому нам вдається обходити «гострі кути» у сфері релігії. Співпраця між владою і релігією дуже важлива, адже люди ідуть зі своїми проблемами або до влади, або до Церкви», – зазначив Гундич.За словами єпископа Віталія Кривицького, під час його представлення у Житомирі він відчув підтримку та єдність різних релігійних конфесій. Крім того, через велику кількість католиків на Житомирщині, тут простіше об’єднувати релігійну громаду та робити корисні справи не лише для Церкви, але і для людей.Джерело: УНІАН
По темі:
«Церква має відповідати на виклики урбанізації»: інтерв'ю з єпископом Київсько-Житомирської дієцезії Віталієм Кривицьким (Частина 1)
«Церква має відповідати на виклики урбанізації»: інтерв'ю з єпископом Київсько-Житомирської дієцезії Віталієм Кривицьким (Частина 2)
Новини з України 10:01 Понеділок 0 110 «Не нам, Боже, не нам, а Імені Твому слава...» – деканальна зустріч молоді в Червонограді В парафії Зіслання Святого Духа у Червонограді, 11 червня, вперше відбулася Деканальна зустріч молоді. Священики, сестри, семінаристи та молодь з Кам’янки-Бузької, Нового Яричева, Старої Скваряви, Жовкви, Рави-Руської, Сокаля, Червонограда, гості зі Львова та гурт ​​​​«S. Anto» зібралися в урочистість Пресвятого Серця Ісусового, на драйвову молитву, щоб співом, словом та своєю присутністю величати Бога.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.