Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Плановане батьківство» як сатанічний сарказм.
19:37 П'ятниця 0 1 987
21-04-2017, 19:37

«Плановане батьківство» як сатанічний сарказм.

Наш Католицький Медіа-Центр уже публікував цілу серію статей про скандал в США. Для тих, хто не зміг читати всі наші матеріли, скажу коротенько, що одна організація «ProLife» (тобто, яка захищає життя дітей в утробі матерів) протягом  останніх днів виклала всоцмережахсерію відеороликів, які були зняті прихованою камерою.
На них вони немов грають роль потенційних покупців фетальних тканин і намагаються домовлятися про ціну з представниками найкрупнішої проабортивної організації в США і, здається, в світі. Організація називається «PlannedParenthood», що означає «плановане батьківство»… Ось тут хочу зупинитися трохи, бо мені здається варто роздумувати над цим…
«Плановане батьківство». Хіба не правда, що це звучить більш лагідно, ніж «Планований аборт»? Ця організація займається лише абортами, тож парадокс: вони носять в назві слово «батьківство», хоча діяльність їх призводить до того, щоб не стати батькомі щобине стати матір‘ю.  Ця іронія (або сарказм сатанічний, я би сказав) ще більше вражає, коли думаєш про те,  а хто питає батька? Для цієї організації (як для майже всіх держав – Україна в тому числі -і проабортивних організацій світу) батько дитини тут не причому… Лише треба, щоб жінка дала свою згоду на аборт - і вже можна його зробити, а ніхто не питає батька, чи він хоче свою дитину…
Повертаємося до головної нашої історії. Що роблять абортивні організації як «PlannedParenthood» з плодом після аборту? Ось добре питання про яке майже ніхто не думає, коли обговорюємо справу щодо права на аборт. Усі говорять про права жінок, про трагедію жінки, про те, як допомогти жінці продовжувати своє життя, якщо вона не «планувала» стати матір‘ю… Ось, другий фальш в аборті: уся увага на жінці (звичайно, я погоджуйся з тим, що треба підтримувати вагітну жінку). Ці організації знають, що всі люди будуть переживати за цю жінку (тим паче якщо вона молода, «не готова» стати матір‘ю і т.д.). А хто думає про цю дитину? Майже ніхто. А хто думає про її «залишки» після аборту? Ще менше людей, уже ніхто. Жорстоко. Дитина це є лише ганчірка, «фетальна тканина»… Після вбивства дитини ніхто вже не пам’ятає про цю «тканину». Насправді ніхто не буде думати про них?
Ось католик Девід Дейлейден –pro-life активіст – організатор і мозок операції, в якій волонтери, видаючи себе за представників біотехнологічної компанії, зустрічалися з високопосадовцями проабортивної організації «PlannedParenthood» і розмовляли про продаж органів абортованих дітей. Завдяки йому і діяльності інших активістів, сьогодні відкриваються наші очі. За абортом євеличезний бізнес, про який ніхто не здогадується, але який є вигідний (дуже) тим, хто займається промоцією абортів в усіх країнах світу. Цей бізнес настільки їм вигідний, що навіть на одному відео одна з директорів  «PlannedParenthood» дозволила собі жартувати: «Оці(фетальні тканини), коштують так дорого, бо хочу купити собі машину марки Ламборґіні»…
Цими днями бачимо продовження скандалу, який досягає вже всесвітнього рівня. Хілари Клінтон, яка хоче стати Президнтом США, виступила першою на захист «PlannedParenthood», пізніше сам Президент  Барак Обама захистив її, згодом -  сенатори Демократичної  Партії США… Чому?  3 серпня ми дізналися про причину такого активногозахисту:  тому що «PlannedParenthood» профінансував передвиборчу кампанію Барака Обами на посаду Президента США.
Чи це є лише «американська афера». Дорогий споживачу наших пиріжків: ні! Ця афера стосується усього світу, України також. Хто знає, що робиться з фетальними тканинами в Україні? Хто має відповідь на це питання? Точно тут ніхто не робить бізнес?
Ми дізналися 4 серпня 2015, що та ж сама організація «PlannedParenthood» також профінансувала діяльність Ванди Новіцької, яка обіймає в Польщі посаду Віце-Спікера Сейму (польського Парламенту).
Коли я вдома, в Іспанії, моя мама завжди говорить, що ми всі відповідатимемо перед Богом за аборти, які щодня проводяться у всьому світі… Я думаю, що вона має рацію: що кожен з нас робить, щоб не було вбивства безневинних дітей? Принаймні, дорогий читачу, можемо зараз робити одне: молитися за Девіда Дейлейдена й усіх активістів, що розкривають кривавий сарказм Сатани: що таке «Плановане батьківство» («PlannedParenthood»)  - це є лише вбивство дітей і торгівля бізнесменів і політиків усього світу. Їм потрібна наша духовна підтримка під час цієї боротьби зі Світом.

З Блогу о. Дієго Саєз Мартін "ГАРЯЧІ ПИРІЖКИ ВІД ДИРЕКТОРА"
Сім'я, батьки й діти 11:00 Четвер 0 321 Хрест – запорука вірності в подружжі У Широкому Брієгу, що у Герцеговині, серед 13-ти тисяч вірних немає жодного розлучення. Як далеко сягає людська пам'ять, не розпалася тут жодна сім'я. Чи Герцеговина тішиться особливою благодаттю Бога? Чи може існує якийсь чудотворний засіб проти демона поділу? Відповідь є дуже простою.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.